Instagram

Yhteistyökumppanit

Asunnon vaihtoon liittyy usein eri alojen osaajia. Asiakkaanamme löydät tarvittavat kiinteistö- ja huoneistokauppaan liittyvät palvelut ja asiantuntijat yhteistyökumppaneistamme.

valokuvaus_s.pngValokuvaus

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi
, www.asuntokuvaus.fi

ilmakuvaus_p.pngVideo- ja ilmakuvaus

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi
, www.asuntokuvaus.fi

Kalle-Petter Wilkman
puh. 044 541 5407
kalle@videolle.fi
, www.videolle.fi

kuntotarkastus.pngKuntotarkastus

J-H Insinöörint Oy
Jouko Hurmerinta, Puh. 044 777 7114
jouko.hurmerinta@kolumbus.fi

Suoraa
Ismo Patrikainen, Puh. 050 563 3083
ismo.patrikainen@suoraa.fiwww.suoraa.fi

Hämeen Homekoirat
Maria Pakkanen, Puh. +358 50 555 6858
maria.pakkanen@hameenhomekoirat.com , www.hameenhomekoirat.fi

Tutustu Vainu-homekoiratutkimukseen asuntokaupan yhteydessä »

energiatosdistukset_p.pngEnergiatodistukset

Kiinteistökehitys Kuusisto Oy
RI, Janne Kuusisto, Puh 044 976 9730
info@k3oy.fiwww.k3oy.fi

Kaarinan lämpökuvaus
Jarmo Linden, Puh. 044 315 8199
info@kaarinanlampokuvaus.comwww.lampokuvausturku.fi/

lakipalvelut.pngLakipalvelut

Asianajotoimisto Uronen Oy
www.uronen.fi

perunkirjoitus_p.pngPerunkirjoitus

Perunkirjoitus
Markku Granlund
Lakimies, VN, julkinen kaupanvahvistaja, p. (02) 233 9495
markku.granlund@turunperunkirjoitustoimisto.net, www.turunperunkirjoitustoimisto.fi

Perunkirjoitus
Hannu Vehanen
Varatuomari, p. +358 400 820 964
hannu@vehanenwww.vehanen.fi

rahoitus.pngRahoitus

Kysy suositukset
myynti@huoneistomarkkinat.com,  p. 02 2771 500

vakuutukset_p.pngVakuutukset

LähiTapiola Varsinais-Suomi
Jouni Saarinen, Puh. 040 776 9895
jouni.saarinen@lahitapiola.fi

sisustus_p.pngSisustus

Sisustusarkkitehti
Päivi Himanen, puh. 050 3757 888
paivi@paivihimanen.fi, www.paivihimanen.fi

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen
Hanna Juhala, p. 041 434 5287
hanna.juhala@gmail.comwww.hannaj.fi
instagram @hannajuhala

remontointi.pngRemontointi

Ab Kuusakiinteistöt Oy
Pasi, p. 040 0213 241
info@kuusakiinteistot.fi, www.kuusakiinteistot.fi

Rakennussaneeraus A & D Oy
Agim, p. 044 588 9898

Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy
Kari Hämäläinen, p. 040 052 1664
kari@rlkh.fi, www.rlkh.fi

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen
Hanna Juhala, p. 041 434 5287
hanna.juhala@gmail.comwww.hannaj.fi
instagram @hannajuhala

arkkitehti_p.pngArkkitehti

Kysy suositukset
myynti@huoneistomarkkinat.com, p. 02 2771 500

irtaimistontyhjennys.pngKodin irtaimiston tyhjennys

Antiikkiliike Wanha Elias
Eerikinkatu 29, 20100 Turku
p. 040 084 6817
ak@wanhaelias.fi, wanhaelias.fi

siivous_p.pngSiivous

Siivouspalvelu Pro Duo
Mika Holmberg, puh. 0400 354 846
info@produo.fi, www.produo.fi