Kattava kumppaniverkosto

Asunnon tai kiinteistön myynti ja ostaminen ovat aina isoja asioita. Ne edellyttävät hyvää harkintaa ja usein myös erilaisten erityisosaajien tukea ja neuvontaa. Me Huoneistomarkkinoilla olemme yhteistyökumppaniemme tuella asuntoasioiden kokonaisvaltaisia ammattilaisia. Kaikki kumppanimme ovat luotettavia oman alansa huippuosaajia – lisäksi he jakavat kanssamme aidon välittämisen asenteen. Löydät listauksen yhteistyökumppaneistamme alta.

Yhteistyökumppanit
Valokuvaus

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi, www.asuntokuvaus.fi

Video- ja ilmakuvaus

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi, www.asuntokuvaus.fi

Kuntotarkastus

Suoraa
Ismo Patrikainen, puh. 050 563 3083
ismo.patrikainen@suoraa.fi, www.suoraa.fi

Svarcon Oy
Kimmo Kurki, puh. 0400 969 161
kimmo.kurki@svarcon.fi, www.svarcon.fi

Turun Kuntotutkimus Oy
Mika Näppi, puh. 041 526 0739
mika.nappi@turunkuntotutkimus.fi, www.turunkuntotutkimus.fi

J-H Insinöörint Oy
Jouko Hurmerinta, puh. 044 777 7114
jouko.hurmerinta@kolumbus.fi

Hämeen Homekoirat
Maria Pakkanen, puh. 050 555 6858
maria.pakkanen@hameenhomekoirat.fi, www.hameenhomekoirat.fi
Tutustu Vainu-homekoiratutkimukseen asuntokaupan yhteydessä »

Energiatodistukset

Kaarinan lämpökuvaus
Jarmo Linden, puh. 044 315 8199
info@kaarinanlampokuvaus.com, www.lampokuvausturku.fi

Lakipalvelut

Asianajotoimisto Uronen Oy
www.uronen.fi

Perunkirjoitus

Perunkirjoitus Markku Granlund
Lakimies, VN, julkinen kaupanvahvistaja, puh. 02 233 9495 markku.granlund@turunperunkirjoitustoimisto.net
www.turunperunkirjoitustoimisto.fi

Perunkirjoitus Hannu Vehanen
Varatuomari, puh. 0400 820 964
hannu@vehanen.fi, www.vehanen.fi

Rahoitus

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com, puh. 02 2771 500

Vakuutukset

Fennia
Teemu Suominen, puh. 040 543 8367
teemu.suominen@fennia.fi

Muuttopalvelut

Euromuutot
Puh. 050 413 3828
tarjous@euromuutot.net
www.euromuutot.net

Sisustus

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen Hanna Juhala
Puh. 041 434 5287, hanna.juhala@gmail.com
www.hannaj.fi
Instagram: @hannajuhala

Sisustusarkkitehti Päivi Himanen
Puh. 050 3757 888, paivi@paivihimanen.fi
www.paivihimanen.fi

Remontointi

Rakennussaneeraus A & D Oy
Agim, puh. 044 588 9898

Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy
Kari Hämäläinen, puh. 040 052 1664
kari@rlkh.fi, www.rlkh.fi

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen Hanna Juhala
Puh. 041 434 5287, hanna.juhala@gmail.com
www.hannaj.fi
Instagram: @hannajuhala

Arkkitehti

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com, puh. 02 2771 500

Kodin irtaimiston tyhjennys

Antiikkiliike Wanha Elias
Eerikinkatu 29, 20100 Turku
Puh. 040 084 6817
ak@wanhaelias.fi, www.wanhaelias.fi

Siivous

Siivous- ja hoivapalvelu NOVA Oy
Kirsi, puh. 044 5216 911, kirsi.sirola@novanaantali.fi
Päivi, puh. 044 5216 912, paivi.heikkila@novanaantali.fi
www.novanaantali.fi

Siivous.pro
Puh 050 588 8648 info@siivous.pro
www.siivous.pro

Valokuvaus >
Kuntotarkastus >
Lakipalvelut >
Rahoitus >
Muuttopalvelut >
Remontointi >
Kodin irtaimiston tyhjennys >
Video- ja ilmakuvaus >
Energiatodistukset >
Perunkirjoitus >
Vakuutukset >
Sisustus >
Arkkitehti >
Siivous >

Täytä alla oleva lomake ja klikkaa lähetä.
Välittäjämme ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.