Kattava kumppaniverkosto

Asunnon tai kiinteistön myynti ja ostaminen ovat aina isoja asioita. Ne edellyttävät hyvää harkintaa ja usein myös erilaisten erityisosaajien tukea ja neuvontaa. Me Huoneistomarkkinoilla olemme yhteistyökumppaniemme tuella asuntoasioiden kokonaisvaltaisia ammattilaisia. Kaikki kumppanimme ovat luotettavia oman alansa huippuosaajia – lisäksi he jakavat kanssamme aidon välittämisen asenteen. Löydät listauksen yhteistyökumppaneistamme alta.

Yhteistyökumppanit
Valokuvaus

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi, www.asuntokuvaus.fi

Video- ja ilmakuvaus

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi, www.asuntokuvaus.fi

Energia-asiantuntija

TIPITEK
Timo Piivek, puh. 040 0212 507
timo@tipitek.fi, www.tipitek.fi

Kuntotarkastus

Suoraa
Ismo Patrikainen, puh. 050 5633 083
ismo.patrikainen@suoraa.fi, www.suoraa.fi

Svarcon Oy
Kimmo Kurki, puh. 040 0969 161
kimmo.kurki@svarcon.fi, www.svarcon.fi

Turun Kuntotutkimus Oy
Mika Näppi, puh. 041 5260 739
mika.nappi@turunkuntotutkimus.fi, www.turunkuntotutkimus.fi

JH-Insinöörit Oy
Jouko Hurmerinta, puh. 044 7777 114
jouko.hurmerinta@kolumbus.fi

Hämeen Homekoirat
Maria Pakkanen, puh. 050 5556 858
maria.pakkanen@hameenhomekoirat.fi, www.hameenhomekoirat.fi
Tutustu Vainu-homekoiratutkimukseen asuntokaupan yhteydessä »

Energiatodistukset

Kaarinan lämpökuvaus
Jarmo Linden, puh. 044 3158 199
info@kaarinanlampokuvaus.com, www.lampokuvausturku.fi

Lakipalvelut

Asianajotoimisto Uronen Oy
www.uronen.fi

Perunkirjoitus

Perunkirjoitus Hannu Vehanen
Varatuomari, puh. 040 0820 964
hannu@vehanen.fi, www.vehanen.fi

Rahoitus

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com, puh. 02 2771 500

Vakuutukset

Fennia
Teemu Suominen, puh. 040 5438 367
teemu.suominen@fennia.fi

Muuttopalvelut

Euromuutot
Puh. 050 4133 828
tarjous@euromuutot.net
www.euromuutot.net

Sisustus

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen Hanna Juhala
Puh. 041 4345 287, hanna.juhala@gmail.com
www.hannaj.fi
Instagram: @hannajuhala

Sisustusarkkitehti Päivi Himanen
Puh. 050 3757 888, paivi@paivihimanen.fi
www.paivihimanen.fi

Remontointi

Rakennussaneeraus A & D Oy
Agim, puh. 044 5889 898

Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy
Kari Hämäläinen, puh. 040 0521 664
kari@rlkh.fi, www.rlkh.fi

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen Hanna Juhala
Puh. 041 4345 287, hanna.juhala@gmail.com
www.hannaj.fi
Instagram: @hannajuhala

Arkkitehti

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com, puh. 02 2771 500

Kodin irtaimiston tyhjennys

Antiikkiliike Wanha Elias
Eerikinkatu 29, 20100 Turku
Puh. 040 0846 817
ak@wanhaelias.fi, www.wanhaelias.fi

Siivous

Siivous.pro
Puh. 050 5888 648
info@siivous.pro
www.siivous.pro

Valokuvaus >
Kuntotarkastus >
Lakipalvelut >
Rahoitus >
Muuttopalvelut >
Remontointi >
Kodin irtaimiston tyhjennys >
Video- ja ilmakuvaus >
Energia-asiantuntija >
Energiatodistukset >
Perunkirjoitus >
Vakuutukset >
Sisustus >
Arkkitehti >
Siivous >

Täytä alla oleva lomake ja klikkaa lähetä.
Välittäjämme ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.