Kattava kumppaniverkosto

Asunnon tai kiinteistön myynti ja ostaminen ovat aina isoja asioita. Ne edellyttävät harkintaa ja usein myös erilaisten erityisosaajien tukea. Me Huoneistomarkkinoilla olemme yhteistyökumppaniemme tuella asuntoasioiden kokonaisvaltaisia ammattilaisia. Kaikki kumppanimme ovat luotettavia oman alansa huippuosaajia. Löydät listauksen yhteistyökumppaneistamme alta. 

Kumppanit

Valokuvaus

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi,
www.asuntokuvaus.fi

3D-KUVAUS

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Ilmakuvaus

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi, 
www.asuntokuvaus.fi

KUNTOTARKASTUS

Suoraa
Ismo Patrikainen, puh. 050 5633 083
ismo.patrikainen@suoraa.fi, 
www.suoraa.fi

Svarcon Oy
Kimmo Kurki, puh. 040 0969 161
kimmo.kurki@svarcon.fi, 
www.svarcon.fi

Turun Kuntotutkimus Oy
Mika Näppi, puh. 041 5260 739
mika.nappi@turunkuntotutkimus.fi,
 www.turunkuntotutkimus.fi

JH-Insinöörit Oy
Jouko Hurmerinta, puh. 044 7777 114
jouko.hurmerinta@kolumbus.fi

Hämeen Homekoirat
Maria Pakkanen, puh. 050 5556 858
maria.pakkanen@hameenhomekoirat.fi, 
www.hameenhomekoirat.fi

Energia-asiantuntija

TIPITEK
Timo Piivek, puh. 040 0212 507
timo@tipitek.fi, www.tipitek.fi

Lakipalvelut

Asianajotoimisto Uronen Oy
www.uronen.fi

Energiatodistukset

Kaarinan lämpökuvaus
Jarmo Linden, puh. 044 3158 199
info@kaarinanlampokuvaus.com,
www.lampokuvausturku.fi

Rahoitus

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com,
puh. 02 2771 500

Perunkirjoitus

Perunkirjoitus Hannu Vehanen
Varatuomari, puh. 040 0820 964
hannu@vehanen.fi, www.vehanen.fi

Remontointi

Rakennussaneeraus A & D Oy
Agim, puh. 044 5889 898

Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy
Kari Hämäläinen, puh. 040 0521 664
kari@rlkh.fi, www.rlkh.fi

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen Hanna Juhala
Puh. 041 4345 287, hanna.juhala@gmail.com
www.hannaj.fi
Instagram: @hannajuhala

Stailaus

Sisustussuunnittelu ja -rakentaminen Hanna Juhala
Puh. 041 4345 287, hanna.juhala@gmail.com
www.hannaj.fi
Instagram: @hannajuhala

SISUSTUSARKKITEHTI

Sisustusarkkitehti Päivi Himanen
Puh. 050 3757 888, paivi@paivihimanen.fi
www.paivihimanen.fi

Kodin irtaimiston tyhjennys

Antiikkiliike Wanha Elias
Eerikinkatu 29, 20100 Turku
Puh. 040 0846 817
ak@wanhaelias.fi, www.wanhaelias.fi

Arkkitehti

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com, puh. 02 2771 500

Siivous

Siivouspalvelu Kota
Puh. 044 502 9392
info@siivouspalvelukota.fi
www.siivouspalvelukota.fi

Siivous.pro
Puh. 050 5888 648
info@siivous.pro
www.siivous.pro

Vakuutukset

Fennia
Teemu Suominen, puh. 040 5438 367
teemu.suominen@fennia.fi

MUUTTOPALVELUT

Euromuutot
Puh. 050 4133828
tarjous@euromuutot.net
www.euromuutot.net

Ota yhteyttä

Jokin meni pieleen, tarkasta kaikki kentät ja yritä uudelleen.

Kiitos viestistäsi olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!