Kattava kumppaniverkosto kuntotarkastuksesta muuttopalveluun

Asunnon tai kiinteistön myynti ja ostaminen ovat aina isoja asioita. Ne edellyttävät harkintaa ja usein myös erilaisten erityisosaajien tukea. Me Huoneistomarkkinoilla olemme yhteistyökumppaniemme tuella asuntoasioiden kokonaisvaltaisia ammattilaisia.

KAMPANJA

Kun teet toimeksiannon marraskuun loppuun mennessä, saat valita yhteistyökumppanimme palveluja 500 eurolla.

Etu on voimassa 30.11.2020 asti ja koskee uusia toimeksiantoja, jotka johtavat kauppaan.
Saat valita yhden yhteistyökumppanin palveluja enintään 500 eurolla.

Alla olevassa listauksessa voit tutustua kumppaneihin.

Kumppanit

Valokuvaus

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi
www.asuntokuvaus.fi

Antti Ranki Photography
Antti Ranki, puh.  044 0909 929
antti@anttiranki.com
www.anttirankistudios.com
www.anttiranki.net

3D-KUVAUS

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Ilmakuvaus

Maailmakuvaus 
Ville Viljanen, puh. 040 9004 016 
info@maailmakuvaus.fi
www.maailmakuvaus.fi

Suomen asuntokuvaus
Niko Sieppi, puh. 050 3958 559
niko@asuntokuvaus.fi
www.asuntokuvaus.fi

KUNTOTARKASTUS

Suoraa
Ismo Patrikainen, puh. 050 5633 083
ismo.patrikainen@suoraa.fi
www.suoraa.fi

Svarcon Oy
Kimmo Kurki, puh. 040 0969 161
kimmo.kurki@svarcon.fi
www.svarcon.fi

Turun Kuntotutkimus Oy
Mika Näppi, puh. 041 5260 739
mika.nappi@turunkuntotutkimus.fi
 www.turunkuntotutkimus.fi

Hämeen Homekoirat
Maria Pakkanen, puh. 050 5556 858
maria.pakkanen@hameenhomekoirat.fi
www.hameenhomekoirat.fi

Energia-asiantuntija

TIPITEK
Timo Piivek, puh. 040 0212 507
timo@tipitek.fi, www.tipitek.fi

Lakipalvelut

Asianajotoimisto Uronen Oy
www.uronen.fi

Energiatodistukset

Kaarinan lämpökuvaus
Jarmo Linden, puh. 044 3158 199
info@kaarinanlampokuvaus.com
www.lampokuvausturku.fi

Rahoitus

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com
puh. 02 2771 500

Perunkirjoitus

Turun Perunkirjoitustoimisto Oy
Puh. 02 233 9495
www.turunperunkirjoitustoimisto.net

Perunkirjoitus Hannu Vehanen
Varatuomari, puh. 040 0820 964
hannu@vehanen.fi, www.vehanen.fi

Remontointi

Salminen Mäki Yhtiöt Oy
-Rakentamisen ja remontoinnin moniosaaja
Janne Mäki, puh. 0405579611
www.smyhtiot.fi

Rakennussaneeraus A & D Oy
Agim, puh. 044 5889 898

Rakennusliike Kari Hämäläinen Oy
Kari Hämäläinen, puh. 040 0521 664
kari@rlkh.fi, www.rlkh.fi

Stailaus & Sisustus

Mootio Design
Puh. 041 4345 287, hanna@mootio.fi
www.mootio.fi
Instagram: @mootiodesign

Belle Arti
Laadukkaita italialaisia pinnoitusmateriaaleja
www.bellearti.fi

SISUSTUSARKKITEHTI

Sisustusarkkitehti Päivi Himanen
Puh. 050 3757 888, paivi@paivihimanen.fi
www.paivihimanen.fi

Kodin irtaimiston tyhjennys

Antiikkiliike Wanha Elias
Eerikinkatu 29, 20100 Turku
Puh. 040 0846 817
ak@wanhaelias.fi, www.wanhaelias.fi

Arkkitehti

Kysy suositukset:
myynti@huoneistomarkkinat.com, puh. 02 2771 500

Siivous

Siivouspalvelu Kota
Puh. 044 502 9392
info@siivouspalvelukota.fi
www.siivouspalvelukota.fi

Siivous.pro
Puh. 050 5888 648
info@siivous.pro
www.siivous.pro

Vakuutukset

Fennia
Kirsi Laine, puh. 0105032262
kirsi.laine@fennia.fi 
www.fennia.fi

MUUTTOPALVELUT

Euromuutot
Puh. 050 4133828
tarjous@euromuutot.net
www.euromuutot.net

Keittiöratkaisut

Puuvaja - Keittiökalusteet ja kaikki kaapistot kotiin mittatilaustyönä

Anne Forsman, yrittäjä
0405655783, anne@puuvaja.fi
www.puuvaja.fi

Puustelli Turku 
- Tunnetut keittiöt ja kaapistot
www.puustelli.fi

Vuokra-Asunnot

Asuntovuokraus Avori LVV
Puh. 02 233 6960
info@avori.fi
www.avori.fi

Ota yhteyttä

Jokin meni pieleen, tarkasta kaikki kentät ja yritä uudelleen.

Kiitos viestistäsi olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian!